Dizi İzle

Bölüm Özeti:

Sex and the City önce Carrie tanışın. Seks ve moda bizim görünümü değişti, ve hiçbir ilişki olduğunu Şehir. Carrie Bradshaw 30s, mutluluğu arıyor. Yani genç bir Carrie hayatı nasıldı? Gossip Girl ve OC Üretici Josh Schwartz yeni gençlik dizisi, 80 retro kıyafetler sizi büyüleyecek.90 sonunda hayatını, arkadaşlar, ilişkiler ve Manhattan'dı en önemli şey. Yani Carrie Bradshaw nasıl düşünmek birini almadan önce üçü?Carrie Günlükleri burada bu sorunun cevabını arıyor. Yıl 1984. 16 yaşındaki Carrie, lise sonrası, o gelecek beklediğini merak ediyorum nasıl. Bir taraftan aile maddeler, diğer taraftan lise romansları sıkıştırarak. Hayat önüne yeni kapılar açmak. New York'ta hayallerindeki şehre bir adım atmak için yapmak zorunda. Zaten daha sonra biliyorsun.Bütün bu macralar sizi bekliyor sadece harikadizi ekibi ile kalın.. iyi seyirler...The Carrie Diaries izle
  Amerika imzalı bir dizi olan The Carrie Diaries komedi ve romantizm alanında yer alan iyi yapıtlardan bir tanesidir. Farklı senaryosu ile bizleri kendisine hayran bırakmayı başaran The Carrie Diaries büyük bir izleyici kitlesini de etkilemeyi başarmıştır.
  
  Dizinin başrol oyuncusu olarak yer alan Carrie Bradshaw hareketli hayatı tanımadan önce bu hayata nasıl uyum sağlayacağını düşünmek olan bir genç kızı canlandırıyor. Lise hayatından sonraki eğlenceli ve gösterişli hayatın havasına alışmadan önce nasıl bir genç kız olduğunun gözler önüne serildiği bu dizide Carrie adlı oyuncuya olan büyük ilgi gözlerden kaçmamaktadır.
  
  The Carrie Diaries dizisinde Carrie karakterine eşlik eden oyuncuyu canlandıran Sebastian Kydd ile dizinin seyri daha da değişmektedir. Çok eğlenerek izleyeceğimiz bu dizi sayesinde aşkı ve en iyi arkadaşlıkları tanıma fırsatı yakalayabiliriz. Ayrıca lüks yaşamın gerçek havasına uyum sağlamaya çalışan Carrie’yi tanıyarak bu hayat tarzı hakkında fikir sahibi olabiliriz. Bu genç kızın ailesi ile yaşadıkları sorunları da göz önüne seren bu diziyi izleyerek boş zamanlarımızı en iyi şekilde değerlendirebiliriz.

 • Yeter
   - 14/08/2015, 22:00

  Hiç bir bölüm açılmıyor

 • Nil
   - 17/07/2014, 00:31

  Açılmıyorrr!!!

 • Mrs. sinirli
   - 01/02/2014, 13:33

  3. BÖLÜM 14. DAKKADAN SONRA YOK !!