Dizi İzle

Supernatural izle
  Amerika yapımı olan Supernatural adındaki dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından rağbet görmektedir. Fantastik alanda en iyi yapıtlardan birisi olan bu dizide bir hayli doğaüstü olaylara rastlanmaktadır. Gerilim ve korkunun ön planda olduğu bu dizi sayesinde hayatımızın seyrini biraz olsun değiştirme fırsatı yakalayabiliriz.
  
  Dean ve Sam adlarındaki iki kardeşin hayat serüvenini anlatan bu dizide farklı olaylar görülmektedir. Çok küçük yaşta annesi doğa üstü bir yaratık tarafından öldürülen bu iki kardeş babaları ve babaları annelerinin katilini aramak için yola koyulmuşlardır. Babaları tarafından avcı olarak yetiştirilen bu kardeşlerden birisi olan Sam bu hayatın zorluklarından uzaklaşmak için yaşadığı hayatı değiştirerek babasından ve kardeşinden ayrılmayı tercih etmiştir. Ancak babasının kaybolmasının üzerine abisi Sam’ı bularak babasını aramayı istemiştir.
  
  Bu istek üzerine babalarını aramaya başlayan iki genç kardeşi hiç de kolay olmayan bir yolculuk beklemektedir. Dram ve gizem faktörlerinin işlendiği Supernatural dizisini izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca doğaüstü varlıkları tanımaya çalışarak sıkıcı yaşam tarzımızdan uzaklaşma imkânı elde edebiliriz.

 • Bellatrix
   - 06/05/2015, 18:06

  Kevin haklı. Bayıldım ya aşklarıma, Cass’ime, Sam’ime, Dean’ime<3<3<3

 • eda
   - 03/07/2014, 17:55

  sam başını vurunca içindeki melek devreye girdi ya …o sırada meleğin kanatlarına dikkat ettinizmi hep dökülmüş :( melek hem kendini hem sami iyleştiriyor bence sonunda oda ölür la :/

 • fahrettin
   - 21/05/2014, 22:09

  umut sana hak veriyorum ancak admlar arık alıştı ozmnlar çocuktular
  9. sezondayız

 • Umut
   - 07/05/2014, 19:46

  Diziyi çok seviyorum fakat bazı yerlerde nefret ettiriyor kendinden. Crowley’nin dedikleri doğru geliyor bana. Sarı gözlü ellerinde olsaydı ondan bilgi almaya çalışmaz direk öldürürlerdi zira öyle de yaptılar. Ama başka birini umursamıyorlar. Kevin’ın annesini öldürdü Crowley fakat bunlar hala bilgi peşinde. Ve Kevin’dan bunu anlamasını bekliyorlar. Bazen ikisinde de ruhsuz Sam’in hallerini görüyorum. Bir avcı öldü ama gelip ne mutlu olduklarından felan bahsettiler. Bir yarayı dahi üç bölüm gösteriyorlar fakat ölen kimsenin yası tutulmuyor.

 •  - 20/02/2014, 01:31

  gayet iyidi.

 • Meryem
   - 12/01/2014, 04:44

  harika bi bölümdü

  1
 • byzantium
   - 18/10/2013, 08:29

  tesekkurler harikadizi bolum cok guzeldi

  1