Dizi İzle

Supernatural izle
  Amerika yapımı olan Supernatural adındaki dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından rağbet görmektedir. Fantastik alanda en iyi yapıtlardan birisi olan bu dizide bir hayli doğaüstü olaylara rastlanmaktadır. Gerilim ve korkunun ön planda olduğu bu dizi sayesinde hayatımızın seyrini biraz olsun değiştirme fırsatı yakalayabiliriz.
  
  Dean ve Sam adlarındaki iki kardeşin hayat serüvenini anlatan bu dizide farklı olaylar görülmektedir. Çok küçük yaşta annesi doğa üstü bir yaratık tarafından öldürülen bu iki kardeş babaları ve babaları annelerinin katilini aramak için yola koyulmuşlardır. Babaları tarafından avcı olarak yetiştirilen bu kardeşlerden birisi olan Sam bu hayatın zorluklarından uzaklaşmak için yaşadığı hayatı değiştirerek babasından ve kardeşinden ayrılmayı tercih etmiştir. Ancak babasının kaybolmasının üzerine abisi Sam’ı bularak babasını aramayı istemiştir.
  
  Bu istek üzerine babalarını aramaya başlayan iki genç kardeşi hiç de kolay olmayan bir yolculuk beklemektedir. Dram ve gizem faktörlerinin işlendiği Supernatural dizisini izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca doğaüstü varlıkları tanımaya çalışarak sıkıcı yaşam tarzımızdan uzaklaşma imkânı elde edebiliriz.

 • ecmnurgrkn
   - 12/08/2015, 21:07

  cas ne olmuştu en son ya ?

 • Bellatrix
   - 01/05/2015, 00:18

  -Bölümü izledikten sonra okuyun
  Öncelikle, Prometheus çok taş dahsjg:D Efsane şöyle, Prometheus iyi titandır, insanlara yardım etmek için -birazda Zeus’a gıcıklık olsun diye- ateşi alır ve insanlara verir. Zeus buna inanılmaz sinirlenir ve onu denizdeki bir kayaya zincirleyerek her gün bir akbabanın gelip karaciğerini yemesi şeklinde lanetler. Öylede olur. Artemis, bekaret yemini etmiş tanrıçadır ve hiçbir şekilde kimseye karşı hisleri olamaz. Olmadı da. Artemis’in hoşlandığını düşündüklerinde Orion’la karıştırdım biran ama değil, bu Prometheus farklı bir şey. Son olarak, yav he Zeus’u öldürdün aksjhg:D

 • ilayda60
   - 14/07/2014, 02:31

  sonda çalan şarkı Merlin’in <3 <3

 • Onur
   - 26/06/2014, 17:39

  qwertycik vikipedi sitesinde bu bölümde olanlar yazıyor

 • DrMehmet
   - 10/06/2014, 11:59

  Tesla’nın kemiklerir sızladı :D

 • qwertycik
   - 29/04/2014, 21:29

  yanlış bilgi prometheus ölmekle değil Anadolulu bi ejderi (adını hatırlamıyorum) öldürmekle lanetlendi ve Yunanlı cehenneminde (adını yine hatırlamıyorum).

 • mooor_yel
   - 04/03/2014, 20:43

  açılmıyooooo yaaa admin sen ne işe yararsınnnn

 • abdullah
   - 13/09/2013, 19:06

  zeus un kızı yakıyor oratalığI .d