Dizi İzle

Supernatural izle
  Amerika yapımı olan Supernatural adındaki dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından rağbet görmektedir. Fantastik alanda en iyi yapıtlardan birisi olan bu dizide bir hayli doğaüstü olaylara rastlanmaktadır. Gerilim ve korkunun ön planda olduğu bu dizi sayesinde hayatımızın seyrini biraz olsun değiştirme fırsatı yakalayabiliriz.
  
  Dean ve Sam adlarındaki iki kardeşin hayat serüvenini anlatan bu dizide farklı olaylar görülmektedir. Çok küçük yaşta annesi doğa üstü bir yaratık tarafından öldürülen bu iki kardeş babaları ve babaları annelerinin katilini aramak için yola koyulmuşlardır. Babaları tarafından avcı olarak yetiştirilen bu kardeşlerden birisi olan Sam bu hayatın zorluklarından uzaklaşmak için yaşadığı hayatı değiştirerek babasından ve kardeşinden ayrılmayı tercih etmiştir. Ancak babasının kaybolmasının üzerine abisi Sam’ı bularak babasını aramayı istemiştir.
  
  Bu istek üzerine babalarını aramaya başlayan iki genç kardeşi hiç de kolay olmayan bir yolculuk beklemektedir. Dram ve gizem faktörlerinin işlendiği Supernatural dizisini izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca doğaüstü varlıkları tanımaya çalışarak sıkıcı yaşam tarzımızdan uzaklaşma imkânı elde edebiliriz.

 • Bellatrix
   - 03/04/2015, 21:02

  odn aralarında en iyisi. Hep ondan izliyorum ve onda dokuzunda hep açılıyor.

 • seren
   - 07/08/2014, 13:33

  bu nedir ya??? içerik telif hakları bilmem neyinden dolayı kaldırılmıştır diyoo

 • WİNCHESTER
   - 23/07/2014, 17:31

  Bölüm her zaman ki bölümler gibi harikaydı. :3 Dean çok sefiyom ya ama Sam’i de ama Castiel hepinizi sefiyom be sad:SaD:SA :D

 •  - 05/04/2014, 16:35

  Dizi güzel altyazılar felan güzel her sitede böyle değil abi birisinin yazıları büyük birisi yazıyı takip ettiremiyo saçma sapan bişey oluyo

 • Bilen Adam
   - 09/03/2014, 17:00

  Supperdi Bölüm

 • qweqwdaxcwqwxc
   - 10/10/2013, 20:46

  slm :P