Dizi İzle

Modern Family izle
  Komedi tarzı başarılı bir dizi olan Modern Family 2009 yapım yılı bir Amerikan dizisi. Dizinin başrolünde Evli ve Çocuklu'dan tanıdığımız Ed O'Neill var. Canlandırdığı karakter ise Jay Prichett. Dizide Prichett ailesi başta olmak üzere üç farklı aile konu ediliyor. Format olarak sosyal belgesel tarzında olsa da sonuç olarak ortaya tam bir komedi dizisi meydan gelmiş. Karakterlere gelince, Jay kendinden yaşça oldukça küçük olan Gloria ile evlidir. Gloria'nın ise Manny adında bir oğlu var. Jay ve üvey oğlu arasındaki ilişki fena sayılmaz. Ancak Jay karısının gençliği ve güzelliği yüzünden sık sık kıskançlık krizlerine girer.
  
  Modern Family'de diğer bir aile ise Jay'in kızının eşi ve çocuklarından oluşuyor. Aşırı korumacı olan Claire ile eşinin başı çocukları ile fena halde dertte. Özellikle büyük çocuk Luke sürekli olarak haşarılık peşinde koşan bir çocuk. Claire ve eşi ise onu durdurmakta zorlanır hale geliyorlar. Üçüncü aile ise Jay'in oğlunun da bulunduğu farklı ve çarpık bir aile yapısıdır.

 • SAMCRO
   - 18/02/2014, 19:36

  şu bölümlerin bir de 480p si olsa ya 720p ya 360arası yok

 • Sevag
   - 14/02/2014, 22:29

  Bitirdim şimdi baştan tekrar eski bölümleri izliyorum sıkıntıdan. Gerçekten çok güzel bir dizi ve arka arkaya 2-3 kere Emmy ödülü almış bir dizi. Hak ediyor.

 • mrcn04
   - 07/02/2014, 04:27

  ilk başlarda sıkıcı olabilir ama git gide asırı guzellesmeye baslıyor ayrıcı dizi bir çok odul aldı bi sans vermeniz lazım bence

 • flower
   - 12/12/2013, 21:43

  mükemmel bir komedi dizisi.aldığı puanları, ödülleri ve övgüleri fazlasıyla hakediyor. bu diziden bu kadar geç haberdar olduğuma inanamıyorum.kesinlikle herkese tavsiye ederim. siteye ve izlememize imkan veren tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.