Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARAGÜL 17 BÖLÜM ÖZET Ebru ve Kendal artık birbirlerinin sabrını zorlamaktadır.Kendal sürekli Ebru yu ezip alt etmeye çalışmaktadır hatta gırtlağına sarılır birbirlerine girerler onların bağrışması esnasında Rüzgar astım krizine girer ve yere yığılır Baran ise onu kurtarabilmek için seferber olur hatta amcası ile karşı karşıya gelir bunun için Kendal ise onun bu yaptığını kendisine yapılmış bir ihanet olarak görür ve unutmaya hiç niyeti yoktur.Narin ise Kendal ve Baran ın arasının açılmasından Ebru yu sorumlu tutar ve ona olan kızgınlığı da iyice artmıştır.Ada Kendal ın bir sırrını açığa çıkarır bunu gidip Ebru ya söyler bu sırrı öğrenen Ebru nun yapacakları Kendal,Kadriye ve konakta yaşayan herkes için ulaşılan son noktadır.Kendal bir yandan Asım ile birlikte konağa yerleşmeye çalışan Emine uğraşırken diğer yandanda karnında ki bebekten kurtulmaya çalışan Sibel ile uğraşır.Karagül izle
  “Karagül”, 29 Mart 2013 tarihinde FOX ekranlarında yayın hayatına başladı. Aşk ve dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor. Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde çekilen dizide; Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Hilal Altınbilek, Özlem Conker, Şerif Sezer, Mesut Akusta gibi önemli oyuncular görev alıyor. Bir tarafta bir kadın, elleri kendi topraklarından başka toprağa değmemiş. Diğer tarafta bir adam, kadını yalanlarla yaşamaya mahkûm etmiş. Kadın, hiç beklemediği anda gerçeklerle baş başa kalır ve ne yapacağını bilmez. Kaybettikleri için savaşmaya karar verir. Çocukları ve kendi için ayakları üstünde dimdik durmaya çalışan bu kadın, uzak diyarlara giderek her şeyin hesabını soruyor ve yeniden doğmaya çalışıyor.

 • şirin
   - 21/10/2013, 07:13

  Kizlar bu kadarda narinin uzerine gitmeyin o kadincagazin sucu ne barani canindan bile cok sevmesimi yoksa oz cocugu bike olsa bu kadar sevmezligimi asil ahlaksiz kadriye hanim ve kendal onlar ebrudan cocugu caldilar asil ahlaksiz kadriye hn kendal degl baranin oz babasi murat yani (Özcan Deniz)

 • arzu
   - 19/10/2013, 16:15

  asıl ahlaksız sensin narin kendal pisligle

 • arzu
   - 19/10/2013, 16:11

  ahlaksız sensin narin ve kendal.

 • gul
   - 18/10/2013, 14:19

  edilen gunahlarin bedeli odenilir

 • gul
   - 18/10/2013, 14:09

  edilen gunahlarin bedeli odenir.