Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 64 BÖLÜM ÖZETI Mahir babasını ölümden kurtarabilmek için Turgut un can düşmanını özgürlüğüne kavuşturacaktır onunla anlaşmıştır.Feride ve Mahir Turgut u çok iyi tanımışlardır onu bu konu için ikna etmişlerdir bu iş onun içinde kolay olmayacaktır özgürlüğüne kavuşabilmek için öncelikle hapisanede ki savcıya bütün gerçekleri anlatması daha sonra ise Süleyman Savcı cinayetinde örtbas ettiği maddi bşr kanıtı Mahir e vermesi gerekecektir.Feride ise dost zannetiği Suna nın bir muhbir olduğunu öğrenir Feride öğrendiği gerçekle bir kez daha hayalkırıklığı yaşatır Suna ise eşyalarını toplayıp gider Feride ise istifa etmekte çok kararlıdır Suna ise onu vazgeçirmek için son hamlesini yapar.Ayten ise Necdet i gazinonun solistinden kıskanır bunun üzerine kocasının dikkatini çekmeye çalışır ancak kocasının ona karşı tepkisi aynıdır mesafeli davranmaktadır.Necdet beklemediği bir anda Mehmet Saim in karşısında bulur kendini yeni bir görevi olacaktır.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.