Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 47 BÖLÜM ÖZET Feride artık yolun sonuna gelmiştir şimdi başsavcının mezarında beklemektedir amacı dellileri koruyabilmektir çünkü bu delliler sayesinde Turgut a ulaşacaklardır bu yüzden önemi çok büyüktür.Mahir Emel e bir söz vermiştir Serra yı kurtarabilmek için Turgut u bulmak zorundadır heryerde onu aramaktadır.Turgut un amacı ise çok haincedir önce peşindekileri atlatacaktır sonrasında ise Serra dan kurtulmayı planlar ancak başına beklemediği bir kaza gelir Feride bu kazayı duyunca adaletin yerini bulduğunu düşünmekten kendini alıkoyamaz.Feride çok beklemiştir bu anı Turgut un cezasını görmesi için bu yüzden kızgınlığı vardır Mahir de aynı şekilde Turgut un kanun karşısına çıkıp hesap vermesini istemektedir ama Turgut un başına gelenler buna olanak vermez.Mahir ise dellileri inceler ama şüphelendiği şeyler vardır Turgut un öldüğüne inanmaz.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.