Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 44 BÖLÜM ÖZET Feride ve Mahir cinayeti açığa çıkarabilmek için gerekli olan delile çok yaklaşmıştır kasayı açarlar ama beklemedikleri bir sonuç beklemektedir.Herşeyin çözülmesini beklerken işler iyicene karışır.Mahir ve Feride nin yaptığı bu işbirliği onları birbirlerine yakınlaştırır bu yüzden ikiside acı çekmektedir.Bu durumu öğrenen Sinan bu durumu hazmedemez ve hemen işe koyulur düğün hazırlıklarına hız verir ayrıca Mahir ilede görüşmesini engellemek için ona zor bir görev ayarlar.Necdet Dalyan ı ortadan kaldırmaya çalışır ancak onu tuzağa düşürmeye çalışır ancak kurşun hedefini şaşırır şimdi hamle sırası Dalyan dadır.Feride bu yola baş koymuştur bu konuyu açığa çıkarmak için Serra ile yakınlaşmaktadır ancak Mahir bu duruma çok bozulur Serra ise Ferideye çok güvenmektedir hatta onunla gelinlik bakmaya gideceğini zanneder tabi onu bekleyenlerden haberi yoktur.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.