Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 43 BÖLÜM ÖZET Mahir Feride nin teklifine itiraz etmişde olsa sonunda kabul eder şimdi işbirliği içindedirler Mahir in canı çok yanmaktadır Feride yi gördükçe çok üzülür her bulduğu fırsattada onun canını yakmaya çalışır.Diğer yandan Feride nin bu teklifini kabul etmesi demek onun hayatını tehlikeye atmak demektir.Hapisten çıkan Dalyan Rıza ya arkasından dönen dolapları anlatan Mahir Necdet in yaptıklarını açığa çıkarmıştır.Bunun üzerine yaptıklarının hesabını sormaya hazırlanan Rıza Mahir in ricası üzerine beklemeyi kabul eder.Turgut sevkiyatı sorunsuz halleder şimdi Serra ile ilgilenir.Amacı elinde ki dellilere ulaşmak ister sonrasında hem dellilerden hem de Serra dan kurtulmak ister.Feride Serra nın bilgilerine ulaşırlar e kasaya kadar giderler şimdi orada ne sakladığını öğrenmek kalmıştır.Savcı Turgut Serranın elindeki düğmeye Mahir ve Feride den önce ulaşabilecek mi acaba ? Mahir ve Feride nin aşkı yeniden mi alevlenecek bir masa etrafında birbirini seven iki insan başka konulardan bahsederler.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.