Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 37 BÖLÜM ÖZET Mahkeme salonu iyice karışmıştır.Diğer yandan dışarıda ise güzel gelişmeler yaşanmaktadır tabi Mahir in haberi olmayan gelişmeler.Serra Savcı Turgut un Feride ye olan hislerini ayrıca Serranın adliyeden gitmesi için uğraşan ın Turgut olduğunu öğrenince Turgut un karşısına çıkar ve ona verdiği ifadeyi değiştireceğini söyler.Necdet de aynı şeyi düşünmektedir çünkü Ayten e tecavüz eden kişinin Turgut olduğunu öğrenir ve o da ifadesini değiştirme kararı alır.Hakime Feride kimden yana kalem kıracak merak konusudur.Mahir Kara nın itirafı Nazif Kara nın durumunda ne gibi bir değişiklik oluşturacak ? Hapse giren Necdet amacına ulaşıp Hakime Feride ile görüşme sağlayabilecek mi bilinmez.Orhan ın vurduğu Kibrit Yasin in sağlık durumu iyiyemi gidecek yoksa ölecek mi bütün bu soruların cevabı Karadayı da gizli.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.