Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI36 BÖLÜM ÖZETI Mahir kendini hiç düşünmeden ateşe atar.Yangından Kader ve Safiyeyi kurtarmak için uğraşan Mahir i acı dolu bir son beklemektedir.Ortalık iyice ısınır Feride bu olay hakkında şüphelenir ve yangını araştırmaya koyulur.Turgut ise gizlediği aşkını sonunda Ferideye itiraf eder.Nazif mahkemeye çıkartılır Feride için karar vakti gelmiştir.Diğer yandan Ayten Necdet in karşısına çıkar ve onunla konuşur ,öğrendiklerine inanamayan Necdet Feride ile konuşmak istemektedir.Ancak Mahir öyle bir şey yapar ki bütün gidişatı etkiler artık taşlar yerinden oynayacak,herşey değişecek.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.