Dizi İzle

Bölüm Özeti:

22 Nisan Pazartesi Son BölümArtık doğruların ortaya çıkma vakti gelmek üzeredir. Necdet gerçeği öğrenmiştir , Salih olarak bildikleri kişinin aslında Mahir Kara olduğunu anlayan Necdet bunu Turgut’la da paylaşacaktır. Turgut ise bunu öğrenmesi üzerinde , Mahir’in kimliğini ortaya çıkaracak bir oyuna hazırlanmaktadır. Mahir kabadayıların bir sevkiyatında Yasin'e yardım etmek ister. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Orada Turgut'u gören Mahir'in içine bir şüphe düşecekti . Ve Turgut'un karanlık yüzünü görecektir.Diğer yandan olayda iyice köşeye sıkışan Mahir, Feride'yi daha fazla incitmek istemez ve kimliğini açıklamaya karar verecektir ki , öncesinde Feride'ye evlenme teklif edecektir. Öte yandan Turgut ise Feride'nin gerçekleri öğrenmesi için oyununa başlamıştır bile.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.