Dizi İzle

Bölüm Özeti:

HUZUR SOKAĞI 48 BÖLÜM ÖZET Feyza kendi hayatından vazgeçmiştir Bilal i kurtarmak hayatını kurtarmak için Selim ile evlenir aslında ondan nefret etmektedir kalbi sadece Bilal için çarpmaktadır.Feyza için Selim ile aynı evde kalmak onun için tam bir işkencedir,çünkü onların evliliği normal bir evlilik değildir Selim henüz bunun farkında değildir Feyza ise bunu ona farkettirecektir.Selim ile olan evliliğine katlanmanın yolunu annesinde bulur onunla barışmış olması ona destek olur Zeynep Selim in nasıl bir adam olduğunu bilmektedir bu yüzden kızına çok üzülmektedir ondan bir an önce kurtarmanın yollarını aramaktadır.Bilal ise Zeliha nın kendisi için yaptığı fedakarlıkların farkındadır işte bu yüzden dolayı onun gönlünü almaya çalışırZeliha herşeyin artık düzene girdiğini düşünürken Bilal i Feyza ile konuşurken görür ve tam bir hayal kırıklığı yaşamıştır.Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.