Dizi İzle

Bölüm Özeti:

HUZUR SOKAĞI 44 BÖLÜM ÖZET Bilal adım adım evliliğe yaklaşmıştır ve Zeliha ile evlenir bunu öğrenen Feyza nın hayatı allak bullak olmuştur üstelik Bilal in bir başkası ile evlendiği düğüne gitme cesaretini bulur kendinde ve o düğüne gider.Bu yüzden yeni kararlar almayı planlamaktadır.Ali nin ise Şükran a olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.Bu arada mahalleye yeni taşınan Cenk Hacer ve Rezzan ın arasında bir gerilim oluştururlar.Zeliha evine alışmaya çalışırken Saadet hanım öyle bir karar alır ki hayatı alt üst olmuştur çünkü evi satmaya karar vermiştir.Diğer yandan Necmettin ile Emel ise boşanmaya karar vermiştir.Necmettin şimdi davasının görüleceği günü beklemektedir.Selim ise bu zaman zarfında Feyza ya yardım etmektedir Selim Feyza nın verdiği bir karar sonucu istediğine ulaşır.Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.