Dizi İzle

Bölüm Özeti:

HUZUR SOKAĞI 40 BÖLÜM ÖZET Bu sokakta artık gözyaşı ,hüzün ,ayrılık ,hakimiyet sürer.Bilal hala yaşadığı pişmanlığın etkisindedir onların aşkı savaş vermişti kazanmıştı bu aşk bitemezdi bunun için Bilal Feyza ile konuşur kendisini affetmesini ister çünkü onu Feyza sını kaybetmek istememektedir,ancak Feyza nın fikirleri çok başkadır Bilal i affetmeyi düşünmez bundan sonra kendisine başka hayat kurmayı planlar.Çünkü Bilal in attığı tokatı unutamaz bu tokat onun aşkına atılmıştır aynı zamanda bu yüzden aldığı yeni kararlarda artık Bilal in yeri yoktur Bilal bu duruma çok üzülüp kıvransada bu böyledir.Daha öncede çok kez ayrılan Bilal ve Feyza çifti bu sfer tamamen kopmuştur artık birleşmelerinin imkanı pek yoktur ve onların bu ayrılığı herkesi çok üzer onlara inanan herkesi .Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.