Dizi İzle

Bölüm Özeti:

HUZUR SOKAĞI 38 BÖLÜM ÖZET Huzur sokağının huzuru kaçmıştır artık bekledikleri ve sabrettikleri ilişkilerini evlilik ile sonlandırmaya karar veren Bilal ve Feyza nın düğünü tatsız bir şekilde sonuç bulur çünkü mutluluğa gölge düşüren serseri bir kurşun vardır sevenleri ayıracak olan kurşun Bilal i bulur ve onun vurulması ile herşey tersine döner mutluluk yerini hüzne bırakır.Oğlunun mutluluğu için çabalayan ve bunun için sessiz kalan Kevser ide artık bağlayan bir şey kalmamıştır Feyza ya karşındüşündüklerini söyler bu da yetmez artık onu oğlundan uzaklaştırmak için uğraşır artık tek amacı oğlunu koruyabilmektir bunun içinde ne gerekiyorsa yapacaktır.Feyza ise bildiği gerçekle bir kez daha yıkıma uğrar oda Necmettin Bey in işlediği cinayettir bu sırrın açığa çıkması Bilal ve Feyza nın aşkına bir engel olarak daha oluşur işleri daha da zorlaşır geçen zaman onlara engel olmaktadır.Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.