Dizi İzle

Bölüm Özeti:

29 Mart Cuma Son Bölüm Uzun zamandır kendi içinde Şükran için beslediği duyguları Feyza ile Bilal'in evlilik kararı aldıklarını duyan Necati , cesaretini toplayarak Şükran'a karşı duygularını açmaya hazırlanacaktır . Şükran ise Necati'nin kendisiyle ilgili duygularının farkında olmayacaktır. Bunun dışında Emre'nin yakınlığı Şükran'ı rahatsız ederken bir yandan onun bazı davranışlarını görmezden gelmeye çalışacaktır tabi ki … Öte yandan Feyza'ya tutkulu bir aşkla bağlı olan Selim'in duyguları önlenmez şekilde yoğunlaşacaktır. Ki Selim'in Feyza tutkusu platonik olarak ilerlerken hatta hastalıklı bir hal alırken Feyza ise Bilal ile evlilik kararı almıştır. Bu kara sonrası iki ailede de yaşanılacak gerginlikleri tahmin etmek çok zor değil…Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.