Dizi İzle

Bölüm Özeti:

22 Mart Cuma Son Bölüm Huzur Sokağı’nda Bilal’in üzüntüsü devam ediyor. Günler geçtikçe bulunmayan Bilal, aslında Kerim tarafından soğuk hava deposunda tutulmaya ve hızla ölüme doğru itilmeye devam ediyor. Herkes bulunması için seferber olurken Feyza Bilal'in hayatta olduğuna dair güçlü bir ipucu elde edecektir ki, büyük bir tuzağa doğru sürüklendiğinin farkında bile değildir… Öte yandan Şükran’a suçlu gözüyle bakılmaktadır. Çünkü Rezzan tarafından Bilal'in kaybolmasından sorumlu tutulan kişi odur. Bu suçlama Şükran'ı Bilal'i bulmak için daha fazla harekete geçirecektir.Huzur Sokağı izle
  Yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, 1970'lerde Birleşen Yollar adıyla başrollerinde Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın oynadığı bir sinema filmi olarak da çekilmişti.
  
  Farklı dünyaların insanları olan Bilal ve Feyza'nın aşkları, huzur dolu bir semtin fon olduğu bir mahallede yaşanır. Zengin ve fettan kız Feyza, mahallenin mutaassıp genci Bilal'i baştan çıkarmak isterken, ona aşık olup kendi yaşamını değiştirmeye başlar. Ama bu aşkın başlangıç sebebi gizli kalmayacak, mutluluk uzun sürmeyecektir.
  
  Dizinin başrollerinde; Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk, Güven Hokna, Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik yer alıyorlar.

 • amin
   - 06/12/2013, 11:15

  cok pis filim

 • gökçe
   - 11/07/2013, 01:39

  ziyafet yemeğinde şükran hacer ve saadetin gözleri hep bilal ve feyza nın üzerindeydi.

 • Oguz
   - 23/03/2013, 18:16

  Cok guzel bir dizi. Tum yapimci, oyuncu kadrosunu kutlarim. Gordugum tum bati romantik yapimlarinin bir hayli uzerinde. Bilal ile Feyza aski cok harika. Sonunun kitaptaki gibi huzunlu degilde mutlu bir evlilikle bitmesini, 27 bolumden beri bu seriyi heyecanla seyreden seyircilerin, seyrettigine bin pisman etmek yerine mutlu etmek sanirim mantikla bagdasir..
  Bu cok iyi islenen, ust duzey film teknigi,muzuk ve manzaralarla desteklenen ve buyutulen bu sevgi bagini yok etmiyelim, tam tersine ,bunun mumkun oldugunu insanlara iletelim.Sevginin varoldugu toplumlar mutludur.
  Yapimcilardan ricam Bilal ve Feyza askinin mutlu bir evlilikle sonlanmasi.
  Kisisel gorusum o durki eger Feyza ile Bilal evlenmezse, ben bu diziyi kesinlikle izlemem, hatta ATV yide. Tesekkurler.