Dizi İzle

Bölüm Özeti:

GÜNEŞI BEKLERKEN 4 BÖLÜM ÖZETI Kerem Cihan hocaya karşı cephe almış durumdadır bunu sebebi Zeynep i sürekli koruma halleridir.Cihan hocayı okuldan artırmanın peşindedir çünkü Cihan hocayı engel olmaktadır hemen annesine gider ve onu kovmasını ister böylece Zeynep le uğraşması kolay olacaktır.Jale birden bire düşüp bayılır durumunu herkesten sakladığı için kimse bir şey anlamaz hastaneye gider.Zeynep ise hemen Cihan hocayı arayıp Jale nin durumunu haber verir Cihan hoca ise hemen hastaneye gider Tabi Demet en yakın arkadaşının başındadır aynı zamanda kafasında şüpheler vardır evde bulduğu ilaçlar hakkında doktor ile konuşur ve durumu anlamaya çalışır.Kerem in teklifini annesi kabul etmez buna iyice sinirlenir ve bu işi kendi başına halletmeye çalışır.Güneşi Beklerken izle
  “Güneşi Beklerken” adlı dizi, 2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Toplam 54 bölüm süren dizi, 27 Temmuz 2014 tarihinde final yaptı. Dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez, senaristliğini ise Rüya İşçileri ve Deniz Dargı ikilisi yaptı. Dizinin başrol oyuncusu Emre Kınay. Emre Kınay, dizi Cihan Güzel karakterine hayat veriyor. Başarılı bir öğretmen olan Cihan’ın hem öğrencileriyle arasında geçen hikayeler hem de kendi hayatında birtakım sorunlar yaşıyor. Öğrencilerin yakın dostu olan Beden Eğitimi Öğretmeni, aynı zamanda hayat dersi de veriyor. Öğretmenliğin sadece öğrencilere bir şeyler anlatmak olmadığını ele alıyor. Tabi karşılaştığı sorunlar da işleniyor. Dizinin diğer önemli oyuncuları; Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin, Hande Doğandemir.

 • betul
   - 27/07/2013, 16:17

  iste ozel okullar boyle demeki parasi olana hersey mubah/

 • aysel
   - 27/07/2013, 09:03

  bu filme bayiliyorum cok guzel zeyneple kerem karakterlerini seviyorum

 • crazgirl
   - 26/07/2013, 19:08

  kerem zeynep <3<3<3

 • elif
   - 26/07/2013, 14:59

  gerçek olan halini izleyince bunlar biraz saçmalamışlar dememek elde değil boys ower dizisinin yanından geçmez ama yinede insan merak ediyor ne yapmışlar güzel bir sonuç ortaya çıkmış mı diye tek fark biraz konu saptırılmış:)

 • shekercocuk
   - 24/07/2013, 16:26

  olala:) cidden güzel bi film. hele yazın cıkan onca saçma aşk dizisi arasında gerçekten iyi:)