Dizi İzle

Bölüm Özeti:

GÜNEŞI BEKLERKEN 18 BÖLÜM ÖZET Yağmur Kerem yüzünden zor durumda kalmıştır çünkü sırrı açığa çıkmıştır bu duruma çok sinirlenen Yağmur bıçağı eline alır ve Kerem in karşısında alır soluğu üzerine saldırır hedefi Kerem dir ama araya giren Barış bıçakla yaralanır.Kerem bu olaya çok üzülür ona çok üzgün olduğunu söylediği ,özürdilediği bir mesaj gönderir ve yalnız bir konuşma yaparlar Barış onu hemen onu affetmeyi düşünmemektedir çünkü biraz burnu sürtsün ister.Cihan hoca ise Barış ı göremeyince merak eder ve nerede olduğunu sorar Kerem ise bileğini burktuğunu söyler maça katılamayacağını söyler bunun üzerine Cihan hoca Barış ın evine gider onu ziyaret eder Barış ise ona iyi olduğunu ve maça mutlaka geleceğini söyler.Ertesi gün maça gitmek için hazırlanır ancak Zeynep gelir ve yaralı olduğu için onu eve kilitler tabi Kerem gelir ve onu çıkartır ve beraber maça giderler çünkü bu maç onlar için çok önemlidir.Bakalım bu maçın sonu ne olur ?Güneşi Beklerken izle
  “Güneşi Beklerken” adlı dizi, 2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Toplam 54 bölüm süren dizi, 27 Temmuz 2014 tarihinde final yaptı. Dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez, senaristliğini ise Rüya İşçileri ve Deniz Dargı ikilisi yaptı. Dizinin başrol oyuncusu Emre Kınay. Emre Kınay, dizi Cihan Güzel karakterine hayat veriyor. Başarılı bir öğretmen olan Cihan’ın hem öğrencileriyle arasında geçen hikayeler hem de kendi hayatında birtakım sorunlar yaşıyor. Öğrencilerin yakın dostu olan Beden Eğitimi Öğretmeni, aynı zamanda hayat dersi de veriyor. Öğretmenliğin sadece öğrencilere bir şeyler anlatmak olmadığını ele alıyor. Tabi karşılaştığı sorunlar da işleniyor. Dizinin diğer önemli oyuncuları; Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin, Hande Doğandemir.

  • nazli
     - 12/11/2013, 11:49

    sizi cok seviyorum ozelikle zeynep seni ve keremi cook yakisi yosunuz sizi gormek isterdim sefkat tepeden sora sizin filminize bayiliyorum zeynep keremi melise kapdirma tamami sizi coook seviyorum meliside barisida cok seviyorrum amma senle kerem melislede baris yakisiyooooooo. hoscakalinnnnnnnnnnn.