Dizi İzle

Glee izle
  Amerikan genç dizilerinden biri olan ve müzikal sevenlerin severek izleyecekleri dizilerden biri olan Glee dizisi gençlerin birbirleri ile yaşadıkları diyalogları konu almaktadır. William McKinley High School Glee klübünde olan bu öğrencilerin ilişkileri, sosyal problemleri, aşkları üzerinde durulmaktadır. Söz konusu takımın 20 üyesi bulunmaktadır. Klübün yöneticisi İspanyol öğretmen Will Schuester’dir. Will rolünü Matthew Morrison oynamaktadır. Takımın kaptanı rolünü ise Sue Sylvester yapmaktadır. Söz konusu rolü Jane Lynch oynamaktadır.
  
  Glee dizisi post modern bir şovdur. Pek çok ergenin bir araya geldiği ve pek çok müzik ürettiği söz konusu dizide üretilen müziklerin her biri birbirinden oldukça keyiflidir. Aynı zamanda son derece eğlencelidir. Aynı zamanda söz konusu müzik tarzını dinlemek isteyen pek çok kişi Gleek olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Çevreden kopmak isteyen ve bunu müzikle başaran gençler pek çok kişi tarafından beğenilmiş ve bu müzik tarzı da pek çok kişinin hoşlandığı bir müzik tarzı haline gelmiştir. Glee dizisi müzikal tarzında olan diziler çok az olduğu için özel bir yerdedir.

 • Gleeforever
   - 25/11/2014, 19:45

  Glee benim hayatımda kalbimde yeri olan tek şey onlar benim ailem glee benim için önemini anlatamayacağım kadar başka onları çok seviyorum finni çok seviyorum hepsinin bir araya gelmesi benim için çok büyük mutluluk bu beş sezonun tekrarını 3.izlelişim olacak hepsi benim için çok önemli (bu arada glee yi benden başka kimse çooooook sevemez hı)

 • Melike
   - 19/08/2014, 06:09

  Söyleyecek söz bulamiyorum… Sadece özlemişim, yeni üyeler hiçbir zaman eskileri gibi , koro odasına, konser salonuna sıcak bi yuva havası veremeyecek benim için. Keşke hiç mezun olmasalardı, keşke Cory-Finn bizi bırakmasaydı ama umarım cennetten Glee’nin 100. bölümünü izlemiştir. Umarım orda çok mutludur…

 • glee
   - 15/07/2014, 23:55

  ayy Quinn Britney Mike Puck falan özlemişim ya özellikle. Eskileri hep birlikte görmek çok güzel

 • Leyla
   - 22/06/2014, 17:16

  oh be sonunda puck puckerman ve Quinn Fabray birliktelerrrrrr

 • ege
   - 30/03/2014, 15:59

  ya şu alt yazının arkasından 2snde bir sürekli yazı çıkıyor. Atyazı okunmuyor. 5 sezondur canıma tak etti. diziden zevk almamı engelliyor resmen. 2sn de bir yazı mı çıkar kardeşim… çooooookkkkk sinir bozucu…

 • selim
   - 26/03/2014, 18:18

  admin sonraki bölüm ne zaman geliyo ?

 • meliscallie
   - 22/03/2014, 20:16

  Seninle gurur duydum Ceyda arkadaşım o kadar güzel ve içten açıklamışsın ki Glee sevgisini .ben teşekkür ediyorum sana bunun için.Glee nin benim için önemini asla yeterli bir şekilde ifade edemem az kalır ne desem çünkü. 100.bölüm bence çok özel olmuş . Hepsi tekrar o koro sandakyelerinde, tatlı atışmalar Rachel ve Mercedes arasında :) en önemliside orada birbirine bağlı bir aile var . Finn i CORY i de bir kez daha anma fırsatıda olmuş . Glee benim hayatımda her zaman bir diziden daha fazlası olacak bunu söylemek isterim bende ayrıca Harika dizi size çok minnettarım Glee yi birlerden esirgemediğiniz için . (Cory i miss you so much RIP)Finn -(LEA)Rachel -(Amber)Mercedes-(Chris)Kurt -Santana-Blaine-Sam-Quenn-Arhie-Sue SİZİ ÇOK SEVİYORUM.

 • ceyda
   - 20/03/2014, 19:33

  Eski ekip, asıl ekip yeniden bir arada… Mike’ın kusursuz dansını; Rachel, Kurt ve Mercedes’in diva kapışmasını; efsane üçlü Brit, Santana, Quinn’, bir arada görmeyi; Puck’ın sevdiği kişiye en romantik yanıyla şarkı söylemesini öyle çok özlemişim ki, anlatmak için kelime arıyorum, ama bulamıyorum… Bölümü izlerken mutluydum, ama bir yanım çok eksikti… Çünkü…çünkü yeri doldurulamayan, ne olursa olsun her zaman içimizde bir boşluk bırakacak bir karakter var… Finn… Quaterback Finn… Sesini duyduğumda yüreğim huzurla doluyordu… Ama artık yok… Melek olup gitti… Biliyorum, bir daha asla gelmeyecek… Ama ben onu hiçbir zaman aklımdan çıkarmayacağım… Bütün eskiler bir arada olunca keyfim tavan yaptı :) Yüzüm gülücükle, kalbim neşeyle ve bedenim enerjiyle doldu :) Keşke her zaman bir arada kalabilselerdi… Sadece iki bölüm beraber olacaklar. Yine de bu bölümü izlediğinizde, ilk üç sezonu anımsayacaksınız :) Glee’nin koskoca 100. ve New Direction’ın 100. dersi… Her şey ne kadar çabuk geçmiş değil mi? Umarım bundan sonra daha iyi bölümler bizi bekliyordur… Daha çok Quinn, Mercedes, Mike ve Puck’la dolu bölümler :)

  • Aleyna
    - 21/03/2014, 18:23

   Haklısın kardeşim. Kardeşim diyorum çünkü Gleek olarak hepimizin kardeş olduğunu düşünmüşümdür hep. O kadar güzeldi ki yani neşe patlaması yaşadım! Ancak Finn olmadan içim acıyor. Bir yanım hep eksik…

 • teenwolfveglee
   - 20/03/2014, 16:43

  sağolun bilgilendirme için