Dizi İzle

Bölüm Özeti:

11 Nisan Perşembe Son BölümYayınlanacak yeni bölümde İstanbul’da 5.4 şiddetinde deprem olacaktır. Ve bu depremde milyarlar sahibi olan ünlü hayırsever, Hakan Erim hayatını kaybedecektir. Erim’in eski hemşiresi ve kurduğu yardım vakfının üyesi olan Hülya, bu üzücü haberi Derviş’in evinde alır. Derviş de deprem sırasında atak geçirip, kimsenin anlayamadığı bir dilde konuşmaya başlamıştır. Başsağlığı sırasında, Hakan Erim’in cinayete kurban gittiğini hemen anlasa da, tuhaf dilinden dolayı derdini kimselere anlatamaz.Bu arada evlerine giremeyen Hülya ve ailesi, Derviş’i de alıp Hülya’nın kardeşi Nazan’ın evine yerleşirler. Aile, kendi iççatışmalarıyla birbirini yerken, hiç kimse, ortalarda dolanan katilin şimdi de Hülya’nın peşine düştüğünü fark etmez.Galip Derviş izle
  Polisiye ve komedi türünde bir yapım olan “Galip Derviş”, 21 Mart 2013 tarihinde yayın hayatına başladı. Andy Breckman’in kaleme aldığı dizide Galip Derviş karakterini Engin Günaydın canlandırıyor. Ersin Korkut, Algı Eke, Levent Öktem ise dizinin diğer önemli oyuncuları. Galip Derviş, bir komiser. Fobilerini ve takıntılarını bir türlü yenemediği için komiserlikten alınır. Tüm bu fobilere ve takıntılara rağmen çözülmesi çok zor görünen olayları bile anında çözer. İlginç, şaşırtıcı ve bir o kadar da zeki bir adamdır. Obsesif kompulsif kişilik bozukluğu vardır. Takıntıları saymakla bitmez. Fobilerini ve takıntılarını Belgin’le süren 8 yıl birliktelikle son bulur. Meslek hayatında bütün olayları zekâsıyla mükemmel bir şekilde çözen Galip Derviş, beklenmedik bir anda yaşadığı olayla eski fobilerini ve takıntılarını yaşamaya başlar.

  • ayşe
     - 24/07/2013, 16:18

    haluk piyes FORR! çok seviliyrsun

  • ayşe
     - 24/07/2013, 15:56

    haluk seni çok seviyorum,yeni filmlerini merakla bekliyoruz,kanımdaki barut filmi eşsizdi ayrıca söylemek istedim her role yakıştığını söyleyebilirim aslında ama sert ve asi roller sana daha yakışıyr bence çok güzelsin.