Dizi İzle

Dexter izle
   İlk olarak 2006 yılında gösterilemeye başlayan dizi günümüzde halen izlenmeye devam ediliyor. Birçok farklı ve esrarengiz olay ile izleyicileri ile buluşan Dexter adlı dizi Dram dalında boy gösteriyor. Dram gerilim korku gizem gibi temaları bünyesinde bulunduran dizi ülkemizde ve tüm dünyada izlenen efsane diziler arasına girmeyi başarmıştır.
  
   Kurgu ve senaryosunu James Manos un hazırladığı efsane dizi mükemmel oyuncu kadrosu ve sekiledikleri mükemmel performansları ile izleyicileri karşısına çıkıyor. Şu ana kadar 8 sezonu çekilen ve ekranları başındaki Dexter tutkularının tepkilerine bakılacak olursa daha uzun yıllar ekranlarımızda kalacak olan efsane dizi şu zaman kadar çekilmiş 96 ayrı bölüme sahiptir. 7 yılı aşkın zamandır izleyicilerinin karşısında bulunan Dexter adlı dizinin yönetmenliğini Daniel Cerone üstleniyor. Efsane dizini yapımcılarını ise 4 ayrı isim üstlenmiş. Bu değerli isimler Sara Colleton, Jhon Goldwyn, Robert Lloyn Lewis ve Chad Tomasoski dır. Mekân olarak Miami Florida da geçen dizinin toplam yayınlanma süresi yaklaşık 50 dakikayı buluyor. Show time kuşağında yayınlana dizinin yayın kanalı ise e2 adlı dizi kanalıdır

  • harun
     - 25/08/2014, 09:37

    Tüm sezonları, günde 6-7 bölüm izleyerek bir solukta izledim. Böyle yüksek düzeyli bir diziyi güncel olarak izleyip bir sonraki bölümü beklemek büyük işkence olurdu. Bu bakımdan, dizi bittikten sonra izlediğime seviniyorum. 96 bölümlük bu dizinin her bölümü ayrı bir keyifti. Bir seri katilin bu kadar sevilebileceği kimin aklına gelirdi.Ancak 96. ve son bölüm, yani final bölümü benim için bir hayal kırıklığı idi. Yani beklediğim mutlu bir son değildi elbet ama düşük profilli bir bitiş oldu. Senarist akıl duraksamasına mı girdi, başka bir iş buldu da şunu da çalakalem bi bitireyim de yeni projeye mi başlayayım dedi bilmiyorum ama böyle kaliteli bir yapımın daha iyi başarılı bir sonu olabilirdi. Ancak zaten tüm dizilerin en büyük açmazı hep sonlar oluyor. Holywood, son yapmayı beceremiyor. Aynı sorun lost’ta da vardı, prison break’ta da fringe’da da… Ancak galiba bu en düşük profilli olanı oldu. Yine de 96-1=95 bölümün güzelliği hatırına 100 üzerinden 95 vereceğim bir dizi.