Dizi İzle

Bölüm Özeti:

4. Bölüm Hakkında… Gerek eğitim , gerek öğrenci gerek ise öğretmen camiasından aynı zaman da seyircilerden RTÜK tarafına şikayet yağdırmaya devam eden bir dizi Bizim Okul. Fakat yine de yeni yayınlanacak bölümü ile birinci ayını geride bırakmaya hazırlanıyorlar.Ekranlar ile buluşan bir önceki bölümün de, Erdal öğretmenin Lady Dilara’nın gözüne girmeye çalışırken,bir taraftan da öğrencilere vermeye çalıştığı beden dersi, bir çok komik sahneyi beraberinde getirmişti.Öğrenciler , Lady Dilara’ya gösteri yapıldığını fark ettikleri ders de, Erdal öğretmeni çok kötü bir sürpriz ile karşılamışlardı ki ; izlemeye değer…Yapılan okul seçimlerin de çıkan sonuçların beraberinde getirdiği olaylar, öğrencilerin sürprizine Erdal öğretmenin verdiği tepki , 10/A sınıfının Gözde’ ye yaptığı telefon şakası yeni bölümde acaba nasıl sonuçlanacak…Bizim Okul izle
  Okul müdürü Zeki Alasya, haylaz öğrencilerin korkulu rüyası olan, öğrencilerine ve öğretmenlerine sahip çıkan babacan Gestopa Ayfer'i canlandıracak.
  Bizim okul 1. Bölümünde her zaman ki gibi okul bahçesinde yaramazlık yapacak olan öğrenciler okula yeni tayin olan Gestopa Ayfer ile tanışacaklardır. Herkes isminden dolayı yeni müdürü, aynı isimli öğrenci velisi bir bayan zannedeceklerdir. Yaşanan karışıklık gerçek okul müdürünün okula gelmesiyle çözülecektir. Müdür Ayfer, okulun en haylaz sınıfı 10A'nın korkulu rüyası haline gelecektir.
  Kahkaha tufanı koparacak Bizim Okul 1. Bölümüyle 2 Şubat Cumartesi akşamı ATV'de başlıyor!