Dizi İzle

Bölüm Özeti:

21 Mayıs Salı Son Bölüm Buke’yi Harun’un elinden almasından sonra bu hafta Niyazi’nin karşısına dikilen Harun, onu bıçaklayacak mı merak edilmekte. Aylar sonra Niyazi ile kavuşan Buke’nin mutluluğu kısa mı sürecek yoksa bitmeyecek mi izleyeceğiz. Diğer tarafta Sinan, Hopa’da kalma konusunda artık net bir karar vermek zorunda. Sinan, Bahar için Hopa’da kalacak mı acaba. Şahin’in, Bahar’la tatile çıkacağını öğrenen Naz ise , deliye dönecek ve ortalığı iyice karıştıracak. Öte tarafta Orhan’la güzel zamanlar geçirmeye başlayan Mustafa ise, borçlu olduğu adamlardan tehdit telefonu alınca bir çıkış yolu bulmak zorunda kalacaktır.Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

  • Aysel
     - 22/05/2013, 15:05

    Ben sizi Baküden izliyorum süper bir dizi çekmişsinizş

  • Aysel
     - 22/05/2013, 15:04

    bu diziye ayılıyorum süper bir dizi beyenerek iziliyoruz tüm oyuncularıda çok seviyorum ve beyeniyorum