Dizi İzle

Bölüm Özeti:

30 Nisan Salı Son BölümBu bölümde saklanan sırlar açığa çıkıyor. Organ nakline ihtiyacı olan Davut, Harun’un yardımını istemeyip verdiği çeki yırtacaktır. Ancak uygun organ bulununca Buke’nin Harun’un yardımını kullanmaktan başka çaresi olmayacaktır. Davut bir de , Niyazi ile konuşucaktır bu bölümde, bakalım Buke ile ilgili gerçekleri anlatacakmıdır. Diğer tarafta tüm engellere rağmen Orhan babası ile karşı karşıya gelecektir. Uzun yıllar yaşadıkları hasret sonunda bakalım neler yaşanacaktır. Babası Mustafa , Resul ve Yaşar, ondan kurtulma planları yaparken hapiste yattığı yılların hesabını bakalım nasıl soracaktır.Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

 • zinyat
   - 18/09/2013, 15:35

  dizilera bakmak istiyoruz

 • sdad
   - 01/05/2013, 00:49

  neresi 720p bunun..

  • Admin
    - 01/05/2013, 01:06

   en kısa zamanda eklenecektır.