Dizi İzle

Bölüm Özeti:

9 Nisan Salı Son BölümBenim İçin Üzülme de Harun oynadığı oyunu hala sürdürmektedir. Ancak Buke bu oyundan hala habersizdir ki , Bu hafta Niyazi ondan bir cevap beklemektedir. Buke’nin cevabını hepimiz merak etmekteyiz. Sonrasında Niyazi anılarıyla yüzleşecek ve verdiği kararla herkesi şaşırtacaktır. Öte yandan Şahin ise , Bahar’ın görüntüleri izlemesine engel olmaya çalışacaktır. Ancak Şahin bu durum karşısında çabalarken de Naz yine boş durmayarak ve Şahin’i köşeye sıkıştıracaktır. Diğer tarafta Arif ve Orhan’ın, Batum’daki motosiklet macerası devam etmektedir. Bu çalışmalar sürerken Orhan’ın, babasıyla ile ilgili alacağı sürpriz haber her şeyi değiştirecek cinsten olacaktırBenim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

 • nurcan
   - 16/08/2013, 12:45

  evet admin video açılmıyor ne yapacağız?!?!?

  • Admin
    - 16/08/2013, 14:46

   internetinizde bir sıkıntı olabilir.

 • nurcan
   - 16/08/2013, 12:45

  evet admin çalışmıyor işte!!!

 • gonca
   - 10/04/2013, 00:31

  Sayin admin dizileri koyuyorsunuzda neden acilmiyor lütfen bakarmidiniz

  • Admin
    - 10/04/2013, 00:55

   Diziler çalışıyor…