Dizi İzle

Bölüm Özeti:

2 Nisan Salı Son Bölüm Bir kaç bölümdür Niyazi Buke ile ilgili ipuçları bulmaya başlamıştı. Niyazi Buke’nin, Harun’la evleneceğini duyduğunda her ne kadar üzülsede yine de inanmak istemeyecektir. Sonrasında Nermin’in ve diğerlerinin tüm engellemelerine rağmen yine de gidip Buke’yi görecektir. Ancak Niyazi bu sefer de Harun engeliyle karşılaşacaktir. Şahin bey ise Naz’ın bitmek bilmeyen istekleriyle uğraşırken şok bir haberle sarsılacaktır. Bahar, Naz’la olan ilişkisini öğrenmek üzeredir. Öte yandan sürekli çeşitli icatlarla uğraşan ikili Arif ve Orhan’ın bu seferde yaptıkları motosiklet test aşamasına gelmiştir bile. Sonrasında Orhan’ın hayali motosikletle Anna’nın yanına gitmek olacaktır ki Fakat Yaşar’ın da, Anna ile ilgili planları vardır.Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.