Dizi İzle

Bölüm Özeti:

26 Mart Salı Son Bölüm Benim İçin Üzülmede bu hafta babasını kaybetmek üzere olan Buke çaresizlik içindedir… Elinden ne geliyorsa yine de onu kurtarabilmek için yapmaktadır… Öte yandan Buke hastalık ile uğraşırken arkasından yine oyunlar dönmektedir. Harun öyle bir yalan söylemiştir ki ,bu yalana Melahat ve Enver’i de inandırmıştır hem de , fakat Buke’nin haberi bile yoktur henüz. Buke, Melahat tarafından rahatsız edilmeye devam edilirken Niyazi, Harun'un yalanını bir başkasından öğrenecektir ki , Buke'ye ulaşıp ona gerçeği söylemek isteyecek olan Niyazi, bu konuda telaşa düşecektir. Öte yandan Naz, Şahin'i şantaj etmeye devam edecektir, Şahin de Meryem'in iyileşmesini engellemeye çalışacaktır. Diğer tarafta Hasta olduğu yalanını devam ettirecek olan Irmak, sinsi planlarını yürütecektir.Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.