Dizi İzle

Bölüm Özeti:

19 Mart Salı Son Bölüm Sevilerek izlenen ve bir sonraki bölümü her hafta merakla beklenen Beni için üzülme bu hafta yine ekrana kilitleyecek gibi duruyor. Geçtiğimiz bölümde her ne kadar saklasalar da artık Emine ve Nermin’in kurdukları oyun sona gelmiş ve bütün yalanları ortaya çıkmıştı. Öte yandan gerek saklandığı yer , gerek çalıştıkları fabrika içerisinde sıkıntıları bitmeyen Buke bir de doktordan gelen haber ile daha da yıkılacaktır. Bu sorunları ile ona destek olmak ve yakınlaşmak için sürekli çevresinden ayrılmak istemeyen Harun Buke’den karşılık alamadıkça gittikçe kahrolmaktadır. Diğer taraftan uydurmuş olduğu hasta rolüyle Sinan’ı avuçlarının arasında tutmaya çalışan Irmak daha da gayret ederek planını sürdürmeye devam edecektir. Hastalığı sonrasında iyileşen Şahin için artık dinlenme süreci bitmiş , iş başı yapma vakti gelmiştir. Bu süreçte Sinan ve Bahar onu yalnız bırakmayacakken , bu durum Naz’ı pek de memnun etmeyecek gibi …Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

  • Horieh
     - 21/09/2013, 01:31

    en sevdim dizidi ben IRANiyam Turk dil biliram ama kosora bakmain iyi yaza bilmiram.