Dizi İzle

Bölüm Özeti:

Babası ile yerlerinin bilinmemesi için ellerinden geleni yapan Buke tekrar Rize’ye dönmüştü. Fakat babası Davut’un aniden rahatsızlanması her şeyin önüne geçti. Buke babasının hastalığına üzülmesi ve hastane maliyetleri arasında kalmış durumda. Fakat nereye giderlerse Buke yüzünden bunları takip etmeyi bırakmayan Harun , bu konuda Buke’ye destek olmayı düşünürken Buke acaba bu duruma izin verecek mi..Buke Niyazi’den ayrılmasının acısını zamanla biraz daha hafifletmeye çalışırken , şimdi babasını rahatsızlığı onu yıkmış durumda. Niyazi ise Buke gittikten sonra agresif bir adam haline gelmiş , evdekilerle daha çok annesiyle arasını tamamen açmıştı. Çünkü Buke’nin gitmesinin sebebi onlardı.Başka bir taraftan Bahar,Şahin’in uzun zamandır kendinden sakladığı sırrını sonunda öğrendi. Acaba Şahin’i bu sır ile yüzleştirince sebep olarak neler duyacak…Benim İçin Üzülme izle
  Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
  
  BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.