Dizi İzle

Bölüm Özeti:

GirilmediBeni Böyle Sev izle
  Ayşem, İstanbul’da yaşamaktadır. Amcası İlyas ile birlikte yaşayan Ayşem’i yengesi pek sevmez. Bunu öğrenen Ayşem, evden bir anda ayrılır. Babasına yaşadığı sıkıntıları belli etmemeye çalışır. Karşısına çıkan bütün zorluklarla en iyi şekilde mücadele etmek için çaba gösterir. İşte tam o sırada Ömer’le yolları kesişir. Ömer’in babası Reha ile annesi Nadide, ikilinin yakınlaşmasından fazla hoşnut olmaz. Nezih ve Seda ise Ömer’in en yakın arkadaşlarıdır. Seda da, Ayşem ve Ömer yakınlaşmasına pek sıcak bakmaz. Ayşem’in bakış açısına göre; sevgilisi olacak kişi evleneceği kişidir. Bunu öğrenen Ömer, Ayşem’e büyük bir sürpriz gerçekleştirecektir. Bakalım Ayşem ve Ömer birlikte olabilecek mi, birlikte olabilirse bu birliktelik nasıl devam edecek?

 • vilan hasan
   - 08/11/2013, 23:09

  eh fahriye sen var ya gozlerimden yas geldi sana gulerken cok supersin sen ya tebrikler rolunu okadar guzel oynuyorsun ki ben derim senin ustune baskasini tanimiyorum sevgiler

 • rıdvan
   - 05/11/2013, 12:23

  admin acaba 720p vk ne zaman cıkar?onu bekliyoruz da…

 • fatih
   - 05/11/2013, 10:38

  esselamu aleyküm. hayırlı günler hayırlı çalışmalar admin. sana zahmet 720p vk olarak yüklermisin. şimdiden allah razı olsun allaha emanet ol.