Dizi İzle

Arkadaşım Hoşgeldin izle
  “Arkadaşım Hoşgeldin” 2013 yapımı bir komedi programıdır. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan program daha önce çekilen Komedi Dükkanı ile aynı formatta ve aynı ekiple çekilmektedir. Projenin yaratıcısı ve senaristi Fırat Doğu Parlak’tır. Yönetmeni ise Ebru Yalçın’dır. Doğaçlama skeçlerin sergilendiği programın oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola, Özer Atik, Fırat Doğu Parlak ve Sarp Bozkurt’tur. Fırat Doğu Parlak kamera arkasında yer alır ve direktifler vererek oyuncuların her birini yönlendirir. Her bölümün doğaçlama olarak gerçekleştiği programa her hafta en az bir ünlü kişi konuk olur. Ezgi Mola ve piyanist farklı karakterlere bürünerek Tolga Çevik’le birlikte hareket ederler. Zaman zaman seyircinin de oyuncu olarak yer aldığı programda kahkaha dolu anlar yaşanır.

  • esra
     - 11/02/2014, 17:45

    harikaydı lorde lady felan çok iyiydi çok güldüm tuna ve tan hem çok şeker hem yetenekli hem…… Bu kadar neyse teşekkürler!!

  • gulcin
     - 10/02/2014, 23:58

    ya cok guzeldi yaaa… bence izledigim en iyi arkadasim hosgeldin bolumu idi… jess zaten cok yakisikli, lap sevdim burda onu. tuna ve tan da cok sekerlerdi ya… :))))))))