Dizi İzle

Bölüm Özeti:

ARKA SOKAKLAR 303 BÖLÜM ÖZET Bu hafta ekip gecekondu mafyasının peşindedir.Ayrıca Muzo ve Tarık ın arasında bir ilişki başlamıştır Tarık ona sürprizler yapmaktadır bu hareketleri Muzo nun çok hoşuna gitmektedir.Bu durum Mesut un pek hoşuna gitmez çünkü Muzo yu korumaya çalışmaktadır.Bülent ise patronunun böyle bir ilişkiyle riske girdiğini düşünür tabi sert bir tepki alır Tarık ona herşeye karışmamasını söyler.Gecekondu mafyası ise bu sefer Topraktepe mahallesine dikmiştir,amaçları mahalle halkını korkutup ellerinden evlerini üç kuruşa alıp onun yerine büyük binalar,plazalar yapmayı düşünmektedirler.En son silahlı çatışma çıkar ve camlar çerçeveler aşağıya iner Rıza baba ekibini alır ve olay yerine gider.Ayrıca mahalleli artık polis görmek istememektedir bunun sebebi daha öncede polis gelmiştir ve sadece ifade alıp gitmiştir.Yine ifade alınırken askerden oğlunun gelmesini bekleyen Derya polislere kızar onlarında hiç bir şey yapamayacağını söyler sitem ederler.Hüsnü ise Mesut un evinde kalmaya devam etmektedir Suat ona son dakkika sürprizi yapar ve Hüsnü ye boşanma davası açmıştır.Arka Sokaklar izle
  Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

 • vatandaş
   - 19/05/2014, 22:11

  Önceki iki bölümü seyrettim bu bölüm video açılmıyor.

 • yyyyy
   - 13/11/2013, 19:20

  bence süper bir site ellerinize sağlık :)

 • patiklipenguyen
   - 11/11/2013, 21:52

  yayın cok guzelde de cok donuyo bi cerseine baksanız iyi olur lutfen yayın icin teşekurler :)

 • ecenaz
   - 10/11/2013, 09:33

  nasıl bir site yaaa çok iğrenç 10 saattir bekliyorum film hala açılmadı zamanımızı almak içinmi yapıyorsunuz ( lütfen site sahibi yorumuma yorum yapın adınızıda belirttin )

  • Admin
    - 10/11/2013, 15:10

   herkez izliyorda sadece sizde mi açılmıyor bu bizim mi yoksa sizin probleminiz mi lütfen yorumlarınıza dikkat edin.