Dizi İzle

Bölüm Özeti:

ARKA SOKAKLAR 294 BÖLÜM ÖZET Arka sokaklarda macera hız kesmeden devam etmektedir dizinin bu sezonunda yeni yüzlerle karşı karşıyayız.Komiser muavini Muzaffer yani kısaca Muzo bomba imha ekibindedir bu durum ekipte enteresan dilyaloglara sebep olur.Bu durum Rıza baba tarafından garip görünsede diğer ekip arkadaşları hallerinden memnundur.Zeynep in yerine göreve gelen yeni komiserde tanışma esnasında kendisini biraz garip hisseder yeni ekip yeni heyecanlar yeni maceralar elibimizi beklemektedir yine koşuşturmaların ve olayların ardı arkası kesilmeyecektir bu ekip in içine dahil olabilmek kabullenilmek çok da kolay olmayabilir.Arka Sokaklar izle
  Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

 • Orçun
   - 24/09/2013, 07:28

  Arka Sokaklar ekibine bu sezonda başarılar diliyorum. ekip eskisiyle yenisiyle gayet bağlayıcı. Hüsnü ÇOBAN ve Mesut Komser aman diyeyim. Kendinizi öldürtmeyin sağ sola sürgün yemeyin. :) siz ikili her mesleğe şart aslında. :)
  Başarılar diliyorum. Kolay gelsin. :)

 • vusale
   - 13/09/2013, 00:15

  Ömərin anasiz məktəbə getməsi məni çox təsirləndirdi.Bütün uşaqlar məktəbə hər iki valideyni ilə birlikdə getsin. Kinonu da çox sevirəm.

 • ismail akman
   - 10/09/2013, 14:54

  çok güzel bir film çıktığı zaman izlerim arka sokak ekiplerine kolay gensin artık devam etsin iç bitmesin nasip olursa istambula gidersen sizle tanismak isterim?

 • nigu
   - 08/09/2013, 12:18

  offf bu zeynebin olmesi chox kotu oldu :/ chiksa da gelse bi yerden izlenmiyo artik dizi :(

 • I. Sinecek
   - 08/09/2013, 06:36

  Sevgili arka sokaklar oyunculari buyuk basarilarinizdan dolayi sizleri tebrik eder yeni sezonda daha cok basarilar dilerim arkasokaklar dizisi bence coooooooooooook sahane tekrar tebrikler