Dizi İzle

Arka Sokaklar izle
  Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

 • aylin şimşek
   - 20/05/2014, 16:27

  evet bende çok sverek izliyorum arka sokakalrı ama ilk keip hiç değişmeseydi çok seviyorum hepsini yeniler deiyi oyuncular ama ..genede hala ve baştan başaldım şuan 181. bölmü her gün hatta bazen geceleri izliyorum hahaaa :)

 • Yılmaz
   - 17/12/2013, 14:01

  8.Sezonunda Cumartesi 20:00’da Kanal D’de….

 • Yılmaz
   - 17/12/2013, 14:00

  Aslında bu dizi çok güzel.

 • şirin
   - 03/04/2013, 15:31

  arka sokaklar çok güzel bır dizi harika her cuma saat 20..00merak içinde izliyorum melek abla ve mesut abi çok seviyorum en büyük hayalim arka sokklardaki ekip ile görüşmek en çok melek abla ve mesut abi siz seviyorum