Dizi İzle

Agents of S.H.I.E.L.D. izle
  1900’lü yılların ortasında başlayan çizgi roman furyasından günümüze gelen ve teknolojik olanaklar sayesinde dergilerden çıkarak beyaz perdeye aktarılan Marvel’in süper kahramanları, karşılaştıkları yoğun ilgi sayesinde dizilerde de yer bulabiliyorlar. Agents of S.H.I.E.L.D., tüm dünyayı koruyan hukuki bir harekat örgütü olarak sürdürdüğü hayatında bu sefer süper güçleri olan esrarengiz kişiler ile karşı karşıya gelmekteler.
   Hikayenin Avenger’s filminin bir nevi devamı olarak algılanabilmesi ile birlikte, filmin ve çizgi roman sersinin tutkunları Agents of S.H.I.E.L.D.’e de yoğun ilgi göstermekte. Her ne kadar pek çok otorite tarafından eski moda ve sıradanlaşmış senaryo ve karakter gelişimlerine sahip olarak yorumlansa da, dizi ilk bölümlerinden bu önyargıları rahatlıkla kırmayı başarıyor.
   Dizinin oldukça kısa bir sürede üst düzey görsel öğelere yer vermesi, izleyicilerden gelen olumlu geri dönüşlerin başında yer alıyor. Hali hazırda pek çok sinema filminde bile kullanılmayan çoğu efektin hızlı ve etkili biçimde harmanlanarak, izleyicinin her bir bölümde beyazperde keyfi yaşaması sağlanarak, Agents of S.H.I.E.L.D.’ın benzerlerinden farkı ortaya çıkarılıyor. Bu duruma bir de deneyimli oyuncu kadrosu eklendiğinde, ortaya seyir keyfinin kaliteli ve beğeni kazanan bir yapım ortaya çıkıyor.
   Agents of S.H.I.E.L.D. hikayesinde dikkat çeken öğelerden bir diğer ise karakterlerin davranış ve düşüncelerinin anlık olarak değişime girebilmesi. Hali hazırda oldukça karmaşık bir dünyada geçen dizi, bir de bunun üzerine karakterlerin güven ve sadakat düzeylerindeki değişmeler ile kazandığı beğeniyi arttırıyor.
   Dizi henüz birinci sezonunda olmasına rağmen ülkemiz ve dünyada yoğun izlenme sayılarına ulaşarak geleceğini de bir nevi garanti altına almış durumda bulunuyor. Bilim kurgu ve süper kahraman temalı yapımlardan hoşlanan her izleyicinin Agents of S.H.I.E.L.D.’ı tecrübe etmesi tavsiye ediliyor.
  

 • martı
   - 28/05/2014, 12:51

  Dizi süper 2.sezon onayı da almış böyle devam.

 • serkan
   - 08/01/2014, 13:43

  11.bölüm çıktı admin yüklermisin ?

 • Emrah Nalcı
   - 03/01/2014, 19:12

  11. Bölüm neden gelmedi bi sıkıntı mı var ? yoksa 2. sezon mu başlayacak bilgi verir misiniz ?

 • abbasusta
   - 29/12/2013, 18:26

  altyazı senkronunu tutturamıyorsunuz :D

 • Classic
   - 26/12/2013, 18:36

  Admin 11. bölüm neden gelmedi?Sezona mı girdi?

 • bir tost
   - 19/12/2013, 14:04

  altyazı geç geliyor

 • izleyici
   - 13/12/2013, 20:05

  altyazı senron sorunu var